Monday Jul 26 Mon Jul 26
Tuesday Jul 27 Tue Jul 27
Wednesday Jul 28 Wed Jul 28
Thursday Jul 29 Thu Jul 29
Friday Jul 30 Fri Jul 30
Saturday Jul 31 Sat Jul 31
Sunday Aug 01 Sun Aug 01
Group Cycling 05:45 am - 06:30 am Jen Engelmeyer 
BODYPUMP 07:00 am - 08:00 am Sheila Davidson 
Abs and More 08:35 am - 08:55 am Kathy Fredericks 
Cardio Sculpt 09:00 am - 09:55 am Kathy Fredericks 
Pilates 09:00 am - 09:55 am Daniela Bowen 
Stretch and Balance 10:00 am - 10:55 am Victoria Osores 
Zumba 10:00 am - 10:55 am Renee Kent 
YES 11:00 am - 11:55 am Jackie Wilson 
SilverSneakers Classic 11:15 am - 12:00 pm Joseph Borgese 
BODYPUMP 12:00 pm - 01:00 pm Alison Phillips 
POUND 04:00 pm - 04:45 pm Joy Looby 
BODYPUMP 05:00 pm - 06:00 pm Debra Mcginley 
Group Cycling 06:00 pm - 06:55 pm Shirley Tanguy 
Stretch and Balance 07:00 pm - 07:55 pm Victoria Osores 
Zumba 07:00 pm - 08:00 pm Arlyne Spalla 
BODYPUMP 05:45 am - 06:15 am Kat Rafferty 
Les Mills Core 06:20 am - 06:50 am Kat Rafferty 
Group Cycling 08:00 am - 08:45 am Debra Mcginley 
Zumba Step 09:00 am - 09:55 am  
PiYo 09:00 am - 10:00 am Sheila Davidson 
TurboKick 10:00 am - 11:00 am Alison Phillips 
SilverSneakers Classic 10:45 am - 11:30 am Debra Mcginley 
Zumba Gold 11:00 am - 11:55 am Karen Ward 
Yoga 12:00 pm - 01:00 pm Holly Siedlecki 
Gentle Yoga 05:00 pm - 05:55 pm Daniela Bowen 
BODYPUMP 06:00 pm - 06:55 pm Shirley Tanguy 
Zumba 07:05 pm - 08:05 pm Patricia Vorwald 
Group Cycling 05:45 am - 06:30 am Virginia Marks 
BODYPUMP 07:00 am - 07:55 am Sheila Davidson 
Stretch and Balance 08:00 am - 08:55 am Victoria Osores 
Abs and More 08:35 am - 08:55 am Kathy Fredericks 
Cardio Sculpt 09:00 am - 09:55 am Kathy Fredericks 
Pilates 09:00 am - 09:55 am Dawn Martin 
Zumba 10:00 am - 10:55 am Renee Kent 
YES 11:00 am - 11:55 am Jackie Wilson 
Chair Yoga 11:15 am - 12:00 pm Kate McLendon 
BODYPUMP 12:00 pm - 01:00 pm Kat Rafferty 
Gentle Yoga 12:15 pm - 01:00 pm Kate McLendon 
POUND 04:00 pm - 04:45 pm Joy Looby 
Step 3 05:00 pm - 05:45 pm Courtney Zollicoffer 
Group Cycling 06:00 pm - 06:55 pm Shirley Tanguy 
Bollywood Dance 07:00 pm - 08:00 pm Neelam Azad 
Stretch and Balance 07:00 pm - 08:00 pm Victoria Osores 
BODYPUMP 05:45 am - 06:45 am Shirley Tanguy 
Group Cycling 08:00 am - 08:55 am Wendy Linehan 
PiYo 08:00 am - 09:00 am Sheila Davidson 
Barre Tone 09:00 am - 09:55 am Liz Beggs 
BODYPUMP 09:00 am - 10:00 am Debra Mcginley 
Pilates 10:00 am - 10:55 am Liz Beggs 
Zumba 10:05 am - 11:00 am Renee Kent 
Zumba Gold 11:05 am - 12:00 pm Karen Ward 
SilverSneakers Classic 11:15 am - 12:00 pm Jackie Wilson 
Fit Yoga 05:00 pm - 05:55 pm Daniela Bowen 
BODYPUMP 06:00 pm - 06:55 pm Rotating Instructor 
Zumba 07:00 pm - 08:00 pm Victory Family YMCA 
Group Cycling 05:45 am - 06:30 am Shirley Tanguy 
BODYPUMP 07:00 am - 08:00 am Avis Smith 
YES 08:00 am - 08:55 am Glynnis Videau-Ellis 
Abs and More 08:35 am - 08:55 am Kathy Fredericks 
Power Kickboxing 09:00 am - 09:55 am Kathy Fredericks 
P90X 09:15 am - 09:55 am Robbie Bucker 
TurboKick 10:00 am - 10:55 am Robbie Bucker 
Barre Tone 10:15 am - 11:15 am Alison Phillips 
BODYPUMP 12:00 pm - 01:00 pm Kat Rafferty 
SilverSneakers Classic 12:00 pm - 12:45 pm Jackie Wilson 
LES MILLS SPRINT 04:00 pm - 04:35 pm Laura Scott 
Les Mills Core 04:45 pm - 05:15 pm Rotating Instructor 
Bootcamp 08:00 am - 09:00 am Arlyne Spalla 
Group Cycling 08:00 am - 08:45 am Shirley Tanguy 
Gentle Yoga 09:00 am - 10:00 am Daniela Bowen 
Zumba 10:00 am - 10:55 am Atoya Thomas 
Fit Yoga 10:15 am - 11:15 am Daniela Bowen 
Group Cycling 10:30 am - 11:30 am Shirley Tanguy 
BODYPUMP 11:00 am - 12:00 pm Lissa Keller 
Zumba 12:15 pm - 01:15 pm Atoya Thomas 
Yoga 01:30 pm - 02:30 pm Ginny Martin